potápěčský klub

3. kolo Českého poháru v DPP Mělice 27.6.

29.06.2015 17:32

Třetího kola Českého poháru v DPP se zúčastnila opět malá, ale úspěšná přerovská výprava. Tentokrát se závodníci sjeli na pískovnu Mělice u Přelouče, kde voda měla příjemných 19°C.

Největšího úspěchu dosáhla Veronika Lavrinčíková, která zvítězila v kategorii C – dívky závěrečným finišem na vzdálenosti 2 Km. Na stejné trati v chlapcích vybojoval René Vašíček 6 místo. Na poloviční trati v kategorii D doplavala Kateřina Padalíková na 9 místě.

Nejmladší závodníci v kategorii E pokračovali ve sbírání zkušeností s plaváním na otevřených vodách a nevedli si vůbec špatně. Na trati 500 m skončila Veronika Vašíčková na šestém a Vojtěch Šindler na osmém místě.

Nejstarší účastník Miroslav Nezhyba doplaval ve veteránské kategorii na 1 km na druhém místě a v závodě mužů na 4 km skončil šestý.

Protože se jednalo o závěrečné kolo Českého poháru, rovněž proběhlo vyhlášení celkových výsledků

Ani zde se přerovští ploutvoví plavci neztratili, přestože jedno kolo vynechali.

Nejúspěšnější byla Veronika Lavrinčíková, která se v kategorii dívek C umístila na skvělém druhém místě.

Miroslav Nezhyba byl vyhlášen v kategorii veteránů na místě třetím.