potápěčský klub

Závody 2013

Oblastní liga mládeže Olomouc Závody se konají 19.10.2013. Bazén je dlouhý 50 metrů. Sebou - 100,- startovné - jídlo - pití - vybavení (ploutve, šnorchl, brýle...) - a hlavně...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

3. kolo Českého poháru v DPP - MČR DPP 22. června 2013

20.06.2013 20:50

3. kolo Českého poháru v DPP - MČR DPP

Akce se koná 22.6. 2013 ve Velkém Dářsku, Amfora klub. Další informace ohledně startovného a tak dále se doplní.

Je to zároveň Mistrovství České republiky v DPP - tedy jde o vyhodnocení pořadí, první tři v pořaadí soutěžící zůčastněných alespoň dvou kol DPP disciplíny získají sportovní trofej.

od 16.00 přátelské posezení (viz níže)

V případě nízkého počtu startujících budou sloučeny starty žen, juniorek a mužů, juniorů a starších a mladších žáků.

V případě zájmu, lze uskutečnit po proběhnutí výše uvedeného programu štafety družstev, např. 4 x 500 m. Domluvit se na tom můžeme při poradě vedoucích a rozhodčích.

Očekávané výsledky jsou zde. Proběhlo 3.kolo Českého poháru v DPP. Celkem zůčastněných plavců bylo 6. Za kategorii D na 1000m se dobojoval René Vašíček na 9.místo s časem 13:19,24. Další snažící se sotěžící byla za kategorii D na 1000m Martina Švarcová, která doplavala na 14.místo s časem 16:51,46. Děkujeme taky našemu Trenérovi za krásný výkon a ukázku tak jak se má správně plavat. Umístil se na 6.místo s časem 13:52,62 na 1000 metrů. Aleš Zapadlo sám bojoval v kategorii C se skupinou chlapců za náš klub, skončil 11 s časem 28:51,90. A dvě dívky, Kristýna Janoušková,kde se ji v závěsu držela její spoluplavkyně z klubu za ploutev Pavlína Barboříková,překonaly obě soupeře a soknčily na 7 a 8 míste s časy 24:42,19 a 25:32,96. Blahopřeji všem zůčastněným bojovníků v plavbě za vítěztvím.

Přesuneme se k dalšímu bodu čímž je vyhlášení Celkových výsledků Českého Poháru v DPP.
Za chlapce v kategorii D se René Vašíček v celkovém pořadí umístil na 6.místě. Měl velkou konkurenci a hezky jim to natřel. Zůčastnil se všech 3 závodních kol. Mrkající
Náš trenér Pan Joukl zaplaval 2 závodní kola a to mu přineslo super 4.místo! Usmívající se
Kategorie B, Juniorky kde se zůčastnila 2 závodních kol Kamila Foldynová získala pohár za 3.místo v celkovém pořadí. Smějící se
Kristýna Janoušková a Pavlína Barboříková, dívky plavající za kategorii C, se ve všech 3 kolech popraly s konkurencí a určitě je to posílilo, vyplavaly si 7. a 8.místo. Mrkající S vyplazeným jazykem

Blahopřeji všem! Byli jste super a snažte se dál všechna vaše píle jednou přinese nějaké ovoce. Usmívající seMějte se pekně, užite si pořádně prázdniny! S vyplazeným jazykem