potápěčský klub

Závody 2013

Oblastní liga mládeže Olomouc Závody se konají 19.10.2013. Bazén je dlouhý 50 metrů. Sebou - 100,- startovné - jídlo - pití - vybavení (ploutve, šnorchl, brýle...) - a hlavně...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

2. kolo Českého poháru DPP 14. června 2013

14.06.2013 20:48

Závody se konají 15.6.2013. Sraz je 6:15, Startovné je 100 korun,ale i tak si vemte nějaké penízky jako vždy Usmívající se. Sebou také jídlo na celý den, samozdřejmě výstroj. Místo závodů z důvodu záplav v Čechách se z Račic přesunují do Mělic, přibližně 5-6 kilometrů od Pardubic. Pořádně se vyspěte a zítra ráno se uvidíme a doufám že to budou všichni co jedou Usmívající se.

15:45 vyhlášení vítězů

Nakonec se závodů zúčastnili jenom 4. Vyšlo nám hezké počasí a někteří mají i vypálené plavky Smějící se. Ikdyž byly na jednom místě řasy, nikdo se nezamotal a všichni ve zdraví přežili. Za chlapce kategorie D na 1000 metrů plaval René Vašíček, doplaval na krásné 6.místo se super časem 00:18,30 Smějící se. Děvčata Kristýna Janoušková a Pavlína Barboříková svou týmovou spoluprácí skončily 7 a 8 s krásnými časy 00:34,38 a 00:35,21 takže nemalý odstup. Na stupínku 3.místa se objevila Kamila Foldynová s časem 1:17,08. Chválím, konkurence byla vysoká, všichni dobře zaplavali Usmívající se. Těším se na 3 kolo, a doufám že nás bude víc a užijeme si to Usmívající se.