potápěčský klub

2.kolo Moravskoslezské ligy mládeže

21.02.2022 09:29

V sobotu 19.2. jsme v přerovském bazénu mohli opět přivítat závodníky 2. kola Motoavskoslezské ligy mládeže v ploutvovém plavání. Celkem se závodu zůčastnilo 129 mladých závodníků a závodnic ze 7 moravských klubů. V soutěži družstev zvítězila Laguna Nový Jičín (1782 bodů) před Čochtanem Žďár (1589) a třetí KSP Olomouc (1505).

Mladí závodníci Skorpenu se umístili na čtvrtém místě se 1220 bodů. Z domácích plavců byla nejcíce vidět Nicol Tillová, která zvítězila na 50BF a druhá byla na 50 PP. NA stupních vítězů jsme mohli rovněž vidět Kateřinu Odložilovou, která získala 3. místo na 100 PP a na 50 RP a 800 PP skončika těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě. Všichni ostatní přerovští závodníci, byť něbyli tentokrát vidět na stupních vítězů, se hodně zlepšili a zaplavali si mnoho osobních rekordů.