potápěčský klub

Mistrovství ČR v PP/RP Pardubice

02.06.2022 09:26

Poslední květnový víkend proběhlo Mistrovství ČR v Pardubicích. Z přerovského SKORPENu se nominovalo 14 závodníků, kteří jeli obhájit úspěchy z minulých let. A dařilo se jim to velmi dobře, protože do Přerova přivezli dva tituly Mistrů republiky a dalších 14 cenných kovů.

Opět nejlépe naladila formu Lucie Hrubá, která si vyplavala v pardubickém bazénu celkem 10 medailí. Jako první dohmátla na trati 50 RP a tím získala titul Mistryně republiky, tomu přidala dalších 5 stříbrných v kategorii juniorek. Další stříbro a 3x bronz získala v katagorii žen.

Další titul Mistryně republiky si přivezla  do Přerova Veronika Vašíčková ze zvodu na 50 PP, ke kterému přidala ještě stříbro na 50 RP. Bronzovou medaili získala i v kategorii žen.

Dvě bronzové medaile získala Justýna Krumpholzová v závodech na 100 RP a 800 PP.

První medaili, rovněž bronzovou, si na MČR vyplavala v závodě na 25 RP Natali Záchová v kat. D.